kontakt-thajska-masaz

thajskamasazinfo@gmail.com

Služby

prostredníctvom certifikovaného thajskeho maséra  Masírovanie sa uskutočňuje na základe stláčania energetických línií SEN, nazývaných "desať thajských masážnych dráh" alebo "energetické dráhy" ,  ktoré sa zameriavajú na harmonizovanie a energetizovanie tela.
 Stláčanie bodov na týchto dráhach stimuluje prúdenie vnútornej energie ( elementu vzduchu) v tele , priamo lieči choré orgány a žľazy a odstraňuje toxíny.
 Masáže vykonávajú thajské masérky a certifikovaný masér, vyštudovaný v najuznávatejšej škole Thajska na pokročilý stupeň thajskej masáže, skúsenosti z Číny a kliniky tradičnej medicíny v Mongolsku.

Zoznam hlavných masáží

Thajská olejová masáž, Thajská masáž lávovými kameňmi

  • Thajská masáž

  • Thajská masáž nôh

  • Thajská olejová masáž

  • Thajská masáž lávovými kameňmi

  • Thajská masážna terapia

Wat Po - tradičná Thajská masáž chodidiel

  Táto masáž existuje už viac než 2500 rokov. Je to výborná prevencia voči mnohým chorobám a množstvo chorôb dokáže vyliečiť, ako napríklad: bolesti hlavy, duševné napätie, astma, zápcha, zápal prínosových dutín, migréna, obličkové choroby, posilnenie imunity a ďalšie.
  Nervové zakončenia vnútorných orgánov sú rozložené po celom tele, a všetky tieto nervové zakončenia sú prevažne ukončené na chodidlách.
 Preto je táto masáž je dobrá pre stimuláciu a aktivovanie vnútorných orgánov a zlepšenie krvnej a lymfatickej cirkulácie a z tohto dôvodu je výborná pre zdravie.

      Otázky?
Napíšte ...
      ...Nám:)
isic
Creation & Design by Martin Brenkus.
All rights reserved.